معبر سايبري فندرسک


 
لوگوي همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
آمار بازديد

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جهت تشکیل پرونده عضویت عادی/فعال بسیج با همراه داشتن1) سه قطعه عکس 4*3 2) کپی کارت ملی3) کپی کارت دانشجویی 4) کپی شناسنامه در روزهای دوشنبه از ساعت 10الی 12 به نیروی انسانی پایگاه بسیج شهید احمدی روشن مراجعه فرمایند.

*لازم به ذکر است از علاقه مندان به همکاری در قسمت شورا دعوت بعمل می آید.برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/۳٠ ] [ ۱:۳٧ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]

پدر شهید یکی از 175 غواص جنگ تحمیلی میگفت:

بهش گفتم: پسرم؛تو به اندازه کافی جبهه رفتی، دیگه نرو، بزار اونایی برن که نرفته اند...!

صبح که خواستم نماز بخوانم اومد جانمازم رو جمعکرد و بهم گفت: پدر جان شما به اندازه کافی نماز خوندی بذارین کمی هم بی نمازها،نماز بخونن...

خیلی زیبا منو قانع کرد و دیگه حرفی برای گفتن نداشتم...

"شادی روح همه شهدا صلـــوات"برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/۱۸ ] [ ۱:٠٥ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]

روحانی در دفاع از علی مطهری:

مایه شرمساری است که سخنرانی آقای مطهری لغو شود.

آقای روحانی باز هم با سخنان عجیب خود در دفاع از کسی که سالهاست در آفساید انقلاب قرار دارد، جایگاه ریاست جمهوری خود را تنزل داد. وی در دفاعی جانانه از مطهری گفت: لغو سخنرانی علی مطهری، مایه شرمساری است.

از روز گذشته تاکنون مطالب زیادی را درباره مایه شرمساری در شبکه های اجتماعی خوانده اید. ما نیز در این یادداشت کوتاه، با بهره گیری از کامنتهای شما عزیزان به برخی از مواردی که موجب شرمساری دولت شده است، می پردازیم.

آقای روحانی! مایه شرمساری زانو زدن وزیر امور خارجه شما دربرابر امیر کویت است.
مایه شرمساری انگشت نگاری از وزیر فرهنگ و ارشاد شما توسط دولت کثیف عربستان بود.

مایه شرمساری یعنی جناب ظریف چشم غره میرود به نمایندگان داخلی و دست در دست یار کدخدا، خیابان های ژنو را متر می کند.

می خواهم از مایه شرمساری دولتتان بگویم که به دو نوجوان در خاک عربستان تعرض جنسی می شود اما آب از آب تکان نمی خورد. مایه شرمساری همان دست درازی به سوی حکام سعودی بود که برایتان ارزشی قائل نشدند و هارهار به ریشتان خندیدند.

راستی پیگیری فاجعه منا هم که برای شما مایه شرمساری نیست! بالاخره یک اتفاقی بود که افتاد و چند صد نفر از هموطنانتان شهید شدند. بیخیال! تن مردم فرانسه و ترکیه سلامت باشد!

مایه شرمساری یعنی قلب راکتور اراک را بدهید و گلابی تحویل بگیرید.

آنقدر مایه شرمساری در دولتتان زیاد است که در این یادداشت کوتاه نمی گنجد.. می خواهم در یک کلام بگویم: آقای روحانی! مایه شرمساری دولت شماست که نمیدانم با چه رویی از مایه شرمساری حرف می زند!برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٤ ] [ ٦:۳٠ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]

وای از آن روزی که CD زندگیمان را به دستمان بدهند و بگویند نگاه کن ... .برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٤ ] [ ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٤ ] [ ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تأیید این که با تداوم حکومت دموکرات‌ها در آمریکا قاعدتاً بدعهدی‌های کنونی‌شان در زمینه برجام ادامه می یافت، گفت: از بدعهدی‌های رخ داده در برجام گله مندیم.

#خدا-قوت

همین که گله مند باشید کافیه.

مهم نیست که قلب رآکتور با سیمان پر شد

مهم نیست که خون شهدای هسته ای کشورمون پایمال شد

مهم نیست که قرداد فروش هواپیماهای شرکت بوئینگ معلق شده

مهم نیست مقاومت چندین ساله مردم را زیر پا گذاشتید

مهم نیست ... .

مهم اینه شما گله مندید و این چیز کمی نیست.برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٤ ] [ ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]

روزی شخصی در حال نماز خواندن در راهی بود و مجنون بدون اینکه متوجه شود از بین او و سجاده اش عبور کرد.مرد نمازش را قطع کرد و داد زد:"هــی!!!چرا بین من و خدایم فاصله انداختی؟"

مجنون به خود آمد و گفت:"من که عاشق لیلی هستم تورا ندیدم،تو که عاشق خدای لیلی هستی چگونه مرا دیدی؟!!برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٤ ] [ ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٤ ] [ ۱٢:٢٢ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه نتیجه انتخابات آمریکا اثری در سیاست‌های ایران ندارد گفت: برجام با تصمیم یک دولت قابل تغییر نیست.

30/آبان/95 - خبر گذاری تسنیم:

مقامات شرکت بوئینگ گفتند، اگر دولت ترامپ فروش هواپیما به ایران را ممنوع سازد، این شرکت به این تصمیم احترام خواهد گذاشت.برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٢ ] [ ۱:٥٥ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]

امام خامنه ای(مدظله) در دیدار با مردم ولایت مدار استان اصفهان95/8/26

... از جمله‌ی چیزهایی که امروز لازم است، بصیرت سیاسی است؛ بصیرت سیاسی! ببینید؛ وقتی بصیرت باشد، انسان میتواند محیط پیرامون خود و محیط‌های دور و نزدیک را بشناسد؛ بصیرت یعنی این. وقتی بصیرت نباشد، انسان مجذوب یک چیزی میشود که واقعاً جاذبه‌ای ندارد؛ یک عدّه‌ای مجذوب آمریکا هستند، امّا این مجذوبیّت، مجذوبیّت دروغین است؛ هیچ جاذبه‌ای ندارد. حالا اینها را ما میگفتیم؛ بعد دیدید که در این انتخابات، برجسته‌ترین شخصیّت‌های سیاسی همان کشور آمدند همان چیزهایی را که ما میگفتیم، بیشتر یا دو برابر و یا چند برابرش را گفتند. این رئیس جمهوری که در آمریکا انتخاب شده است،میگوید اگر آن پولی که در این چند سال ما آمریکایی‌ها خرجِ جنگ کردیم، میخواستیم در داخل آمریکا مصرف کنیم، دو بار میتوانستیم آمریکا را بسازیم و این‌همه جادّه‌ی خراب، این‌همه پل خراب، این‌همه سدّ خراب، این‌همه شهرِ خراب، این‌همه فقیر در آمریکا نداشتیم. آن کسانی که مجذوب آن نقطه‌ی خیالی هستند، اینها را حاضرند بفهمند؟برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٢ ] [ ۱:٤۸ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]برچسب‌ها:
[ ۱۳٩٥/٩/٢ ] [ ۱:٤٧ ‎ق.ظ ] [ بسیجی ]
آرشيو مطالب